O NÁS

Vážení návštěvníci, zákazníci a nadšenci letectví,

vítejte na našem internetovém obchodě, který se zabývá výrobou leteckých dárkových předmětů a to převážně na přání Vás - zákazníků.

Jsme malá rodinná firma, která se věnuje výrobě dárkových předmětů již přes 10 let. Ovšem toto letecké odvětví bylo založeno teprve nedávno, v roce 2017. Rozhodnutí o leteckém odvětví bylo jasné. Jsme tým lidí, kteří se v tomto oboru pohybují velice rádi a jsme i reální a virtuální piloti. Budeme se Vám snažit nabídnout na našem e-shopu to nejlepší co budeme moct a co nám na dnešním trhu chybí. Samozřejmě jsme jen lidé a nepochytáme všechny nápady a tak samozřejmě oceníme i ty Vaše. Napište nám Vaše nápady, jaké produkty, či motivy Vám chybí a společně to vymyslíme. Jsme tu pro Vás!

Jaké jsou naše přednosti?

U nás především dbáme na nápad a spokojenost zákazníka.

Proto si u nás můžete vytvořit a sestavit Vaše vlastní produkty, může se jednat o pískované sklo (hrnečky, třetinky, půllitry, tupláky), či potisk textilu, zejména triček a další.. 

  • V případě, že nám zbude jakékoliv jiné sklo, či textil z velké zakázky, které nemáme v běžné nabídce na eshopu, bude zveřejněno v této kategorii - toto zboží u nás není běžné a je možné je zakoupit pouze někdy. O jeho dostupnosti vždy budeme informovat pomocí Facebooku, či hromadných e-mailových zpráv (s Vaším souhlasem).

  • Veškeré zboží ve vyráběné a balené s láskou. Snažíme se pro Vás vytvořit přátelské a nerozbitné balení, aby zboží bez problému dorazilo až k Vám.